Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o - Prodej komunální a zahradní techniky

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE se zabývá prodejem zahradní techniky a komunální techniky již od roku 2010. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru. V roce 2013 byla založena firma ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o., která přímo navazuje na naši předešlou práci. Naše stále se rozšiřující služby, které se týkají prodeje komunální techniky a zahradní techniky v současnosti nabízíme v celé ČR a na Slovensku. Díky našim zkušenostem jsme schopni Vám odborně poradit s výběrem komunální techniky i zahradní techniky přesně pro Vaši potřebu. Vždy dbáme na požadavky zákazníků a na kvalitu nabízených strojů. V naší nabídce naleznete pouze stroje zahradní techniky a komunální techniky od prověřených výrobců, které jsou vyrobeny s ohledem na maximální efektivitu práce a práci v nejnáročnějších podmínkách. Proto Vám můžeme garantovat záruku na jakýkoli stroj minimálně 24 měsíců (u vybraných strojů až 48 měsíců). Snažíme se vyhýbat strojům pochybné kvality, které se vyznačují především výrazně nižší cenou oproti srovnatelným strojům.


Prodej komun├бln├н techniky a zahradn├н technikyKomunální technika
Prodáváme pouze kvalitní a spolehlivé stroje komunální techniky, které vyžijete pro zimní i letní úklid komunikací. Nabídka komunální techniky od nás je rozmanitá a cenově velmi atraktivní jak pro města, tak i menší obce či vesnice. Najdete u nás stroje komunální techniky od prověřených a spolehlivých výrobců. Z nabídky komunální techniky vybíráme například nakladače, sypače, zametače, sněhové radlice a také mulčovače vhodné pro údržbu zelených ploch a příkopů podél silnic. Stojí za námi letité zkušenosti v oblasti prodeje komunální techniky a řada našich spokojených klientů.

Zahradní technika
V naší nabídce také nejdete kvalitní a spolehlivé stroje zahradní techniky. Nabízíme zahradní traktůrky, drtiče, štěpkovače a především sekačky na trávu Wright. Zahradní technika od nás uspokojí i náročného zákazníka a především zaujme svou atraktivní cenou. Ať už jste majitel zahrádky, farmář nebo profesionál na údržbu veřejné zeleně, u nás si z nabídky zahradní techniky vybere opravdu každý. Stroje zahradní techniky od nás vynikají špičkovou kvalitou, spolehlivostí a především perfektně odvádí práci, ke které jsou určeny.

A pro koho tu vlastně jsme?
Zákazníci firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o. jsou obce a města, technické služby, úklidové a zahradnické firmy, lesníci, zemědělci, hrady a zámky, nemocnice, dětské domovy a mnoho dalších institucí, které se starají o údržbu travnatých a asfaltových ploch, chodníků, místních komunikací, parků a dalších prostranství. Své služby však nabízíme i soukromníkům, pro které máme v nabídce celou řadu ruční a hobby techniky.

Nedílnou součástí našich služeb je i servis strojů všech rozměrů a značek.