PŘIPRAVTE SE NA LÉTO SE ZAHRADOU-DÍLNOU-STROJE PLZEŇ

Blíží se období, kdy na své zahradě nebo sadu budete potřebovat naplno využít pomoci svých sekaček, křovinořezů, zahradních traktůrků a dalších strojů zahradní techniky. Aby jste jejich pomoc využili opravdu naplno a neřešili jejich poruchy během léta, je nutné na těchto strojích provést kvalitní a spolehlivý servis. A od toho je tu pro vás naše firma Zahrada-Dílna-Stroje.
Nahlédněte do sekce SERVIS a zde se nejdete potřebné informace. A pokud přemýšlíte o nákupu nového stroje, stačí nahlédnout do našeho e-shopu. Naší prioritou je především vaše spokojenost, proto vám nabízíme také NÁKUP NA SPLÁTKY.
Nezávazně nás kontaktujte, Zahrada-Dílna-Stroje Plzeň je tu pro vás!

ZAHRADA-DÍLNA-STROJE PLZEŇ - PARTNER PRO MĚSTA, OBCE I KRAJE

Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti komunální, zahradní a lesní techniky pro města, obce i kraje. Prodáváme traktory, malotraktory, sekačky, křovinořezy, sypače, mulčovače a mnoho další techniky značek např. STIGA, AGREX, KARSIT, KAWASAKI a mnoho dalších... Zajišťujeme záruční servis, záruka na stroje je většinou 36 měsíců.

Garantujeme zákazníkům produkty nejvyšší kvality, technika pochází přímo z nejmodernějších továren v Evropě, USA... Když nakupujete u nás, dostává se Vám odborných rad a profesionálních služeb.

Cenové nabídky tvoříme dle potřeb a požadavků zákazníka. Dlouholeté působení na trhu nám přineslo mnoho zkušeností, které využíváme při výběru vhodného stroje přímo pro Vaše potřeby. Naši kvalifikovaní zaměstnanci absolvují školení přímo u výrobců techniky. Naši servisní technici jsou připraveni pro Vás přijet v jakoukoliv hodinu. Pracujeme i o víkendu. Pravidelně pořádáme předváděcí akce či jiné pracovní workshopy.

Věříme, že v naší firmě najdete spolehlivého a silného partnera.

Log in

create an account